ÇÖZÜMLER / ÇOK AMAÇLI SALONLAR
ÇOK AMAÇLI SALONLAR İKLİMLENDİRME ÇÖZÜMLERİ

Konferans Salonları, Sinema Salonları, Balo Salonları, Kapalı Spor Salonları, Kapalı Konser Alanları ve Çok Amaçlı Salonlar için sunulan çözümlerde havanın homojen olarak dağıtılması, insanların bulunduğu bölgelerde hava hızlarının istenen değerlerde kalması sessiz ve konforlu bir ortamın sağlanması en önemli kriterlerdir. Özellikle yüksek tavana sahip bu yapılarda sıcak havanın istenen bölgelere indirilebilmesi için seçilecek ürünlerin projeye uygunluğu garanti edilmelidir. 

Çok amaçlı salonlarda kullanılan başlıca ürünlerimiz ;

Konfor Klima Santralleri VAV/CAV Cihazları Özel Yüksek Atış Difüzörler
Yerdeğiştirmeli Difüzörler Yangın Damperleri Hava Perdeleri


ÜLKER ARENA STADYUMU - İstanbul
Basketbol sahası - Çok amaçlı salon
Kapalı spor salonu hava dağıtımını homojen şekilde sağlayabilmek, türbin ve saha içinde taze havayı optimum şekilde ulaştırabilmek amacıyla salon çevresince dolaştırılan havalandırma kanalları üzerinde konumlandırılmış, gerekli akustik limitler içerisinde uzun atış mesafeleri sağlayabilen ve atış açısı verilebilen SLT drum jet difüzörler kullanılmıştır. 
HAYDAR ALİYEV KÜLTÜR MERKEZİ - Bakü
Kültür Mekezi - Çok amaçlı kompleks
Eşsiz bir mimariye sahip olan Haydar Aliyev Kompleksinde cam önlerinde soğuk hava radyasyonu ve düşmesini engelleyecek yer tipi konvektörlerde paslanmaz çelik gövde MINIB konvektörler tercih edilmiştir. Konvektörler üzerinde lineer olarak uzanıp bina yapısı ile bütünleşik olarak devam eden, eğrisel açılar yapıp konstrüksiyona uygun burulmalara sahip SLT DSM tip paslanmaz çelik menfezler tüm perimetrelerde kullanılmıştır.