KURUMSAL / FİRMA PROFİLİSTEP Mekanik A.Ş. Teknolojik Tesisat Ekipman & Cihazları  ve Kritik Ortam Sistemleri konularında Türkiye'de ve yakın komşu ülkelerde  mühendislik, sistem çözümleri ile birlikte ürün satış hizmeti vermektedir. 

Uygulamadan gelen engin tecrübe ve bilgi birikimi ile konularında uzman, uyumlu bir ekip çalışması yapan, verimli çalışmayı hedefleyerek  daha kısa sürede doğru ve zamanında kaliteli hizmet üreten, ulusal ve uluslararası standartlara uygun çözümler sunabilen uzman kadrosu ile  müşteri memnuniyetini ilke edinmiş çağdaş bir kuruluştur.

1996 yılından bugüne dek, gerek yurt içinde gerekse yurt dışında, Türk firmaları veya yabancı ortaklı konsorsiyum firmalar tarafından  yüklenilen en seçkin projelere malzeme temin etmenin haklı gururunu taşıyan firmamız teknolojik gelişmeleri sürekli takip ederek, malzeme  ve ekipman programını güçlendirmekte ve mühendislik temelinden taviz vermeden en uygun malzemeyi en uygun fiyatla mekanik uygulama  ve yatırımcılara temin etmeye devam etmektedir. 

STEP Mekanik 2020 Mart ayından itibaren tüm faaliyetlerine STEKON İklimlendirme ile devam etmektedir. 

www.stekonair.com
www.stekon.com.tr